Hoppa till sidans innehåll

MotorCenter Open är fullbokad!

23 NOV 2016 22:27
Här kommer den prel. listan på anmälningar + reservlistan------------------------(denna kommer att bearbetas i den ordningen anmälningarna kommit in)
  • Uppdaterad: 04 MAR 2018 17:50

SENIORER    
Namn Klubb Klass
Edvin Tengroth Helsingborgs BK Compound (S)
Marcus Arlefur Wällstedt Helsingborgs BK Compound (S)
Tonny Stütz Lyngby Bue Compound (S)
Lennart Andersson Vetlanda BK Compound (S)
Viktor Mossfeldt Olsson Vollsjö BK Compound (S)
Martin Damsbo TIK Bue Compound (S)
Sune Rasmussen TIK Bue Compound (S)
Per Friberg BK Gripen Compound (S)
Roger Andersson Kristianstads BK Compound (S)
Mikael Palm Kristianstads BK Compound (S)
Mats Friberg BK Gripen Compound (S)
Peter Mosén BK Gripen Compound (S)
Daniel Fehrman Halmstads BF Compound (S)
Carl Henrik Gidensköld Halmstads BF Compound (S)
Mats Hallberg Karlshamns BK Compound (S)
Robin Hedenvang Trelleborgs BK Compound (S)
Roger Mauritzon Karlshamns BK Compound (S)
Christer Paulsson Hässleholms BK Compound (S)
Christoffer Berg Lyngby Bue Compound (S)
Martin K Nielsen  Lyngby Bue Compound (S)
John Gustafsson  Stockamöllan IF Compound (S)
Lars Fredriksson Stockamöllan IF Compound (S)
Roger Jönsson  Stockamöllan IF Compound (S)
Johannes Persson Skurups BK Compound (S)
Pär Olsson BK Gripen Compound (S)
Anneli Andersson Vetlanda BK Compound (S)
Erika Anear TIK Bue Compound (S)
Sasha Rasmussen TIK Bue Compound (S)
Moa Andersson Kristianstads BK Compound (S)
     
Sara Strandqvist Helsingborgs BK Recurve (S)
Sonny Jörgensen Skurups BK Recurve (S)
Jacob Hostrup Henriksen Glostrup Bue Recurve (S)
Mikael Danielsson BK Pantern Recurve (S)
Pär Eggefjäll BK Pantern Recurve (S)
Fredrik Åkerman Trelleborgs BK Recurve (S)
Jonas Andersson Trelleborgs BK Recurve (S)
Andreas Hein BK Gripen Recurve (S)
Morten Fullerton Lyngby Bue Recurve (S)
Oliver Staud  Lyngby Bue Recurve (S)
Jacob Lauritzen Lyngby Bue Recurve (S)
Julia Mauritzon Karlshamns BK Recurve (S)
Sandra Nyberg Vetlanda BK Recurve (S)
Miamaje Koch Oleson Lyngby Bue Recurve (S)
Maria Larsen Lyngby Bue Recurve (S)
     
Anders Björk Kävlinge GIF Fingerbow (S)
Karl-Erik Lindblad Halmstads BF Fingerbow (S)
Patrik Wilhelmsson Stockamöllan IF Fingerbow (S)
Bo Persson Skurups BK Fingerbow (S)
Johan Vettlevik Skurups BK Fingerbow (S)
Sofia Bergström Skurups BK Fingerbow (S)
Frida Dahlgren Skurups BK Fingerbow (S)
Leif Hansson Skurups BK Fingerbow (S)
Nils-Erik Hessel Kristianstads BK Fingerbow (S)
Tomas Harrysson Kristianstads BK Fingerbow (S)
Egon Persson Kristianstads BK Fingerbow (S)
Mats Josefsson  Kristianstads BK Fingerbow (S)
Kjell Persson Kristianstads BK Fingerbow (S)
Fredrik Söderholm Stockamöllan IF Fingerbow (S)
Martin Söderholm Stockamöllan IF Fingerbow (S)
Jonas Carlsson Stockamöllan IF Fingerbow (S)
Robert Svensson Skurups BK Fingerbow (S)
Thorbjörn Karlsson BK Gripen Fingerbow (S)
Linda Adcock Skurups BK Fingerbow (S)
Sven Hjalmarsson Skurups BK Fingerbow (S)
     
JUNIORER     
Namn Klubb Klass
Natacha Stütz Lyngby Bue Compound (J)
Melker Tengroth Helsingborgs BK Compound (J)
Lukas Holmgren Halmstads BF Compound (J)
Matias Fulllerton Lyngby Bue Compound (J)
Benjamin Kristensen Lyngby Bue Compound (J)
Johan Persson Stockamöllan IF Compound (J)
Robin Josefsson Kristianstads BK Compound (J)
Casper Pedersen Lyngby Bue Compound (J)
Dina Wictorin Helsingborgs BK Compound (J)
Livia Knudsen Lyngby Bue Compound (J)
Amanda Jörgensen Skurups BK Compound (J)
Julia Adcock Skurups BK Compound (J)
     
Jacob Mosén Trelleborgs BK Recurve (J)
Christian Brendstrup Christensen TIK Bue Recurve (J)
Simon Kristiansson Halmstads BF Recurve (J)
Laura Stegmann Rønne Bue Recurve (J)
Frida Danmyr BK Gripen Recurve (J)
Noah Dietrich TIK Bue Recurve (J)
Silas Larsen Rønne Bue Recurve (J)
Gustav Rundstrøm TIK Bue Recurve (J)
     
Cornelia Josefsson Kristianstads BK Fingerbow (J)
Julia Wilhelmsson  Stockamöllan IF Fingerbow (J)
Evelina Eriksson Skurups BK Fingerbow (J)
Josef Salander Kävlinge GoIF Fingerbow (J)
     
RESERVPLATSER    
     
Mikael Ekholm BK Gripen Recurve (S)
Claes Colmeus BK Gripen Recurve (S)
     
Piotr Ostrowski BK Gripen Compound (S)
Skribent: Ann Lundberg
Epost: This is a mailto link

 

 

Postadress:
Skurups BK - Bågskytte
Sonny Jörgensen, Geografigatan 8
27433 Skurup

Besöksadress:
Södra Torggatan 7C
27421 Skurup

Kontakt:
Tel: 0760367913
E-post: This is a mailto link

Se all info

MotorCenter Logo 2015

 

 

Lidbergs Grafiska AB

 

47 transparent_m

 

 

Sponsor